| partyyyforboys a întrebat:

am si eu o intrebare|: dc nu merge sa intru intr-un metin2 (mi se intampla pe orice server). Atunci cand apas pe iconita de metin2 astept si .....nimic nu porneste dar nici nu apare vreo eroare sau cv de genu.Va rog ajutati-ma. FUNDA

1 răspuns:
| NarcisuTZZUl a răspuns:

Salut! Dăi click dreapta pe my computer --> Properties --> aici mai în stânga vei vedea că scrie Advanced system settings (îl apeși) -->aici la categorie Advanced și sub-categoria Performance apeși Settings --> aici intră la Categoria Data Execution Prevention --> acuma ai doua opțiuni de selectat, o selectezi pe a doua --> acum apeși ADD de mai jos și îți va apărea o fereastră, acolo selectezi patchul de la metin2! Iar acum ar trebui să-ți meargă, dacă nici așa nu-ți merge dăi un restart la PC și încearcă iarăși! Sper că ți-am fost de folos!