| Cristynelu5 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare grava, de ieri cand intru in pc trebuie sa astept putin imi arata desktopu-l apoi o eroare detalii : C:/WINDOWS/system32/svchost. exe/server. exe, Restart. Si nu arata sa apas cancel etc, dau un rr intru pe acelasi user si merge, perfect doar ca, audio firewall, etc, toate configurate ca sa nu mearga, si cand apas steagul ala de la butoane nu-mi apare doar daca apas eu cu mouseul pe start, la mess nu-mi arata ce scriu, scrie cineva, pe skype nu vrea sa intre cu totu, exploreru nu merge, media player nu merge etc. Va rog sa ma ajutati raman dator, in afara de a formata si a instala windowsu aveti niste idei?

2 răspunsuri:
| dyavolulmihay a răspuns:

Intra in mai computer si dai clic 2 pe c si dai propeetaty daca e ful de asta daca nu e ful schimba pc

| Cristynelu5 explică:

Slawyan iti multumesc!