| bogdan3l1997 a întrebat:

am si eu o intrebare. este vorba de jocul World of tanks, acuma 2 zile s-a pus un nou patch 9.0 iar de atunci in unele meciuri pe la sfarsitul meciuliu ma scoate efectiv afara din WOT, iar daca vreau sa intru iarasai. dau connect si imi arata lista de inamici si aliati..se incarca putin si ma scoate. de ce?

3 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Goleste mapa res_mods Daca nu merge, scriele pe forum!

| Pinocchio a răspuns:

Dezinstaleaza tot jocul si instaleaza din nou. Cine stie pe unde ai umbat? res_mods sau in alte foldere ai facut schimbari.

| bogdan3l1997 explică (pentru Pinocchio):

L-am reinstalat tot. si l-am instalat iar. si tot ma scoate.