| subz3ro a întrebat:

merge GTA 4 la cerintele astea :
Intel(R)Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1. 80GHz 1.79Ghz
1GB Ram
32-bit operating system
Placa video : 512 MB

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Posibil sa-ti mearga. Doar ca trebuie sa te descurci cu instalarea, care e mai complexa fata de celelalte versiuni...winking

4 răspunsuri:
| xxxCARBONxxx a răspuns:

O sa-ti mearga bine cu cerintele pe minim, si foarte bine daca iti pui 2GB ram.

| killllls a răspuns:

Imi pare rau nu. OS: Windows Vista – Service Pack 1 / XP – Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Duo 1. 8Ghz, AMD Athlon X2 64 2. 4Ghz
Memory: 1.5GB, 16GB Free Hard Drive Space
Video Card: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900 funda?

| VenomV a răspuns:

O sa iti mearga, doar ca o sa ai lag rau de tot. Cerintele minime sunt de 2.4 GHz, iar tu ai mult mai putin.

| BogatasuDeKat a răspuns:

Thoamne! la pc-ul ala dapai mie care am 2, 66 ghz si 2gb ram si imi merge cu lag dapai tie.Iti zic ceva iatil si incearca nu strica nimic daca incerci.