| Userrr a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema am instalat Gta San ANdreas Multipalyer am incercat sa-mi fac un server exact ca in clipurile de pe Youtube am facut setarile de la server.cfg si am intrat in samp-server.exe.Cand intru in SAMP 0.3 si scriu ip meu de la pc si dau ok si se baga la favorite exact cum trebuie inloc sa scrie numele serverului modul si mapa imi scrie (Retrieving >info...)79.112.124.104=asta e ip meu.Si in loc de mod si mapa imi scrie asa --- la amandoua + ca la ping imi scrie 9999.De ce va rog ajutati-ma dau funda.Scz categoria. Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| AleeePunct a răspuns:

Daca ai router sau internet de la RDS/RCS renunta pentru ca nu iti permite sa tii servere.