| OtravaDulce a întrebat:

Salut, de ceva vreme ma strofoc sa deschid un server de SA-MP al meu.

Am downloadat SA-MP 0.3z Windows Server intru in server.cfg, fac modificarile necesare si dau sa pornesc serverul. Nici o eroare, nimic.
Intru pe ip-adress.com, iau ip-ul meu il bag in sa-mp si adaug portul (:7777) dar nu merge. (Retrieving info...) si numele pus de mine la servar.

eroare cea scrisa mai sus (Retrieving info...)
Players: 0 / 0
Ping: 9999
Mode:
Map

Precizez am internet de la romtelecom(clicknet) prin WiFi, router HG655b.

DAU FUNDY
DAU FUNDY pentru un raspuns care sa imi dea rezolvarea la (Retrieving info...).

2 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Incearca 2 lucruri.1.Da windows firewall si anti-virusul pe off.2.Inchide sa-mpul, intra in Documents/GTA San Andreas User Files/SAMP si sterge USERDATA.dat. Apoi intra din nou in sa-mp, baga serverul la favorite, inchide sa-mpul si deschidel iarasi.Bafta happy

| OtravaDulce explică (pentru Romeo44):

Nu merge alte idee terog?