| Rico_Tico_2000 a întrebat:

Ar merge minecraft pocket edition 1.2.1 pe Android kitkat?
Adica Androit 4.4.2

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Probabil pe acel telefon merge pana la ultimele versiuni, il poti lua si free daca vrei sa il cumperi.

| Rico_Tico_2000 explică (pentru j1NNNx):

Nu eu am o tableta care avea Android kitkat. Care e de Asus si are cipul video nVIDIA tegra 3. Si nu vreau sa o schimb. Dar ea de la ceva timp merge greu. Ca are si a avut Android marhmerlow si lolipop. Eu vreau inapoi kitkat-ul de oarece cu kitkat-ul puteam pute 250 de aplicati. Dar cu marhsmelow merg dor 10. Si eu vreau sa stiu daca minecraftul 1.2.1 merge pe kitkat