| marian5449 a întrebat:

Buna tpu.As vrea sa stiu de ce pe Top Eleven la fiecare sfarsit de sezon, la toti jucatorii mei i se scad cate o steluta.Cum fac sa imi fac jucatorii sa aiba mai multe stele.

Răspuns Câştigător
| george27 a răspuns:

Da, mereu cand promovezi la alt nivel in top eleve, li se scade mereu o steluta.Ca sa le crestii stelutele, trebuie sa dai acolo :In bara de jos, e o chestie antrenament, e o emblema cu jalon pe ea...dai pe ea, si dai atribuire automat, si ti se fac ma buni, le creste steluta. Funda?