| BalonnasheDeSapun a întrebat:

Joc jocul Top Eleven-Meneger in fotbal, si nu stiu cum sa fac jucatorii mai buni, imi poate zice cineva cum sa fie mai buni de multe stele?

4 răspunsuri:
| MisterSTAG a răspuns:

Fie iti cumperi jucatori mai buni, fie dai multe antrenamente, deoarece acele puncte de abilitate sunt singurele care iti impunatatesc jucatorul si daca ai unul de 5 stele, posibil sa ajunga la 6winking

| Bello_Silviu_1995 a răspuns (pentru MisterSTAG):

Pai iti poti antrena echipa zi de zi sau iti aduni tokeni si iti cumperi jucatori tineri de18-24ani si cu experienta mare...

| BalonnasheDeSapun explică:

Am ajuns la 6 demul dar cate puncte am nevoie pentru 7 8 stele

| Bello_Silviu_1995 a răspuns:

Pai trebuie sa-i antrenezi zi de zi sau sa strangi multi tokeni si sa iti cumperi jucatori in jur de 18-24 ani si sa fie experimentati