| ALEX12310 a întrebat:

Buna TPU cand intru intr-un server de minecraft scriu "/register password (parola mea ) " apoi register password confirm pssword si la sfarsit imi spune ca parolele nu se potrivesc

Răspuns Câştigător
| Claudiu_Petrescu_1990 a răspuns:

Scrie /register parola ta. Apoi apoi la register confirm scrie parola ta de doua ori cu spatii intre ele

6 răspunsuri:
| Sebastian234 a răspuns:

Daca nu scrii bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genius, in loc de password scrii parola ta!
ex: /register alex

| ALEX12310 explică (pentru anonim_4396):

Da am scris parola meaa citeste mai atent intrebarea

| Pecheanu_Cosmin_2000 a răspuns:

Probabil cineva ti-a furat contul.Si mie mi l-a furat odata cineva dar pe samp.

| XxxBestKillerxxX a răspuns:

Din cate stiu eu este ceva de genu /register 1234 1234(ca sa confirmi parola).

| ALEX12310 explică (pentru Claudiu_Petrescu_1990):

Am aflat ininte sa imi da-i tu raspunsul dar un raspuns corect e un raspuns corect funda