| Manolescu_Mihnea_1992 a întrebat:

Cand vorbesc cu un prieten pe skype(pe tableta)el se aude foarte incet(doar el).Am intrebat alt prieten daca el se aude incet si a zis ca se aude foarte bine.Ce pot sa fac? Funda :X

2 răspunsuri:
| mariustown a răspuns:

Incearca la setarile de la skype. la sunet si trebuie sa ai niste alea unde setezi volumul.
Incearca asa. Funda big grin

| razvanytb a răspuns:

Depinde poate prietenul care ti-a zis vorbea de pe pc si il auzea mai clar P.S Iati casti si conectezala la TABLETA ca sigur se aude mai bine si dati sonorul la maxim