| Teddy_6960 a întrebat:

ce jocuri stiti (nu pe facebook) gen : goalunited, the west, etc...(nu cele ca si metin, 4 story, si din astea)! cine imi zice peste 5 jocuri i

Răspuns Câştigător
| CIZu a răspuns:

Triburile, Grepolis, Ikariam, Travian, MicroVolts, BrawlBusters, KingSage, Goalunited CLASSIC, Miramagia, Adventure Quest, Onverse, Imvu, Super Hero Squad Online, Champions Online, DC Universe, City Of Heroes, Club Penguin, Conquiztador, PANDANDA, Lord of Ultima, Crystal Saga, Shakes and Fight, Imortal King Online, LOTRO, PWI Genesis, Dota, Ministry of War, Ikariam AM scris cateva cauta si tu aici si ai sa gasesti http://mmohuts.com/ La Browser Game sunt cele care le Joci pe Net BAFTA! FUNDA?

3 răspunsuri:
| Davidavid a răspuns:

Pai incearca brawl busters sau microvolts, etc. Ai sa vezi. cel mult joc microvolts, e super micro.

| ZoR0 a răspuns:

Pai incearca Travian sau LORD OF ULTIMA.Noroc

| Liiiax99 a răspuns:

Incearca pe miniclip jocuri.