| Nustiucenume22 a întrebat:

Ce plugin de anti SpeedHack Cs 1.6 stiti? Ma refer cand intra un jucator pe sv cu speed sa ii dea kick direct. Am avut si inca am un plugin care jucatoru' respectiv poate folosii speed-ul doar 4-5 metrii si dupa se blocheaza. NU imi place asa.

AJUTOR! Cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Am lucrat mult timp in domeniul CS, in ceea ce tine de programare, insa pentru moment va trebui sa te multumesti cu plugin-ul respectiv, fiindca altul nu mai exista. Daca nu-ti convine, invata programare astfel incat sa modifici sursa plugin-ului existent dupa cum doresti. Alta solutie, nu exista!