| Kave_Bogdann_1995 a întrebat:

Stiti cumva cum se cheama acel plugin de cs anti codati? Scriai in consola comanda+nume si ii aparea respectivului jucator, un fel de fake player in fata, pe care il poate vedea doar cu wall, sau aim... Dau funda, am nevoie urgent de acest plugin....Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| up2 a răspuns:

Cred ca blind

| Kave_Bogdann_1995 explică (pentru up2):

Nu este blind. Blind-ul albeste ecranul playerului. Acest plugin ii pune jucatorului un Player "Fantoma" in fata, pe care il vede doar daca are wall sau alte coduri...