| AndreiAs02 a întrebat:

Cine imi poate da user+parola la farmerama? Contul sa fie peste lvl 50 si pentru negocieri astept mesaje la andyjack6872yahoo.com si spuneti daca il dati gratis sau nu,NU DAU bani pe conturi,doar alte conturi daca vreti sau adaposturi, pomi, iteme rare/rari. Astept sa primesc la(repet) andyjack687@yahoo.com

4 răspunsuri:
| AndreiAs02 explică:

Pardon,andyjack687@yahoo.com fara 2, am scris ultima data.

| AndreiAs02 explică (pentru AndreiAs02):

Dau Funda+vot!

| RawkFX a răspuns:

Da-mi add la idu de mess razvanpirvan@yahoo.com nu cer nimic pe cont e lvl 56

| andreeaeliza59 a răspuns:

Eu te pot ajuta, doar dai accept pe messenger, ti-l dau acolo contul happy