| Marian13546123412434 a întrebat:

Buna TPU...Cum fac la counter strike sa pot sa vad acele sunete ex:"monster kill!";"multikill"; unsttopepable" si restul? sau sa joc respawn cu bot pentru ca am fost la un prieten si el juca respawn cu boti

3 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Posibil ca are serverul lui propriu si ca alti jucatori alege sa aiba boti! aceste sunete le au anumite servere!winking

| Marian13546123412434 explică (pentru FesCuDungi):

Nu are...pur si simplu a luat un cs energy edition.dar mie nu-mi place

| viorelro a răspuns:

Connect drx.lgz.ro cel mai tare server de deathrun quest-mod+respawn+radio