| Sprike a întrebat:

Buna TPU big grin am o intrebare pentru toti ce au mess:
din cand in cand primesc niste mesaje cu ar fi :CITESTE: apoi zice tot felul de intamplari si azi am primit de la 2 prieteni acelasi mesaj in care zice ca azi se implineste 27 de ani de la o fata care a murit si zicea mesajul daca nu trimit acest mesaj la 20 de persoana o sa ma bantuie toata viata (doar noaptea)
si acum intrbarea e acestea mesaje sunt adevarate adica daca nu trimit o sa ma bantuie? sau ce sau sunt doar mesaje de asta date in vant?

4 răspunsuri:
| Roxaniciu a răspuns:

Nu o sa patesti nimic laughing primesc si eu aproape in fiecare saptamana si nu trimit ( de lene si ca sa economisesc timpwinking ) si - uite - sunt vie!

Răspuns utilizator avertizat
| schmoll a răspuns:

laughingSa fim realisti,eu nu am dat nici un mass,si mama traieste, nu ma bantuie nimeni, nu am avut ghinion, sunt sigur ca daca dau cu massu castig la loto, da ce-i messu amuleta?laughing

| 愛日本 a răspuns:

Prostii!