| aly1alyca a întrebat:

URGENT! Cine e teresa fi... marog o fantoma vreau date. Am primit un mesaj cum ca ea implineste 27 de ani azi si ca o sa ii bantuie si o sa omore.am doar 11 ajuta-ma sa judec.

Răspuns Câştigător
| Cristianne a răspuns:

Poate că tipa asta a existat, dar stai tu liniștită, nu o să vină să te omoare pentru că nu ai trimis mesajul ăla la toate persoanele din lista ta.

4 răspunsuri:
| ZK a răspuns:

Bună.
Nu e adevărat.Nu există fantome! E doar o păcăleală, o glumă proastă.Nu o băga în seamă. Numai bine!

| victorandrei a răspuns:

Nu mai crede toate prostiile

| alexxxu a răspuns:

Daca vine dupa tine sa i arati m**e si o sa plece sau zi cv de masalaughing)eu asa faclaughing)rolling on the floor

| 250189 a răspuns:

L-am primit si eu si nu l-am trimis dar nu s-a intamplat nimic ...nu cred in fantome...iar daca o fi sa vina te ascunzi sub patlaughingrolling on the floorrolling on the floor