| MoglanEliza26 a întrebat:

De curand, la jocul WolfQuest cand vreau sa joc in MultiPlayer, imi apare ca nu am conexiune la internet. Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Power_Sebi_1988 a răspuns:

Pai poti sa iti iei o placa de retea mai buna sau sa chemi un specialist ma rog nu pot sa-ti explic prin scris

| MoglanEliza26 explică (pentru Power_Sebi_1988):

Mai de mult puteam sa joc multiplayer, dar nu aveam cont. Mi-am facut cont, si mi-a aparut eroere la conexiune. L-am Dezinstalat si Reinstalat, dar tot imi da eroare.