| ViperS16 a întrebat:

Incerc sa fac un SV de CS 1.6. si am o problema mare! vreau un ajutor de la voi? cand instalez programa counter strike server creator mi se deschide o fereastra neagra si trebuie sa se incarce pana la 100%. da la mine nu-i asa. la mine se deschide fereastra negra si sta maxim 5 sec si se inghide programa! ce poate fii? ajutor?

1 răspuns:
| GeorgeMojoiu a răspuns:

Mai in primul rand trebuie sa ai banii sa hostezi serverul. si incearca asta
https://www.youtube.com/watch?v=CiOqrHGnkwo Bafta!