| yubireeterna a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare am un server de counter strike source si nu vrea sa mi se deschide cu fereastra acea neagra de comand promt sau ce e vrea sa mi se deschida la la serveru de cs 1.6 cum sa fac plz help

4 răspunsuri:
| Lava a răspuns:

Deci
1 il bagi la favorite pe find server dai acolo pe fiind server la favorites si jos in dreata scrie add favorites ceva de genu si dai pe el scrii sv si l-ai bagat.
2. joci pe el (te conectez) te plictisesti si iesi
3. cand inti din nou il vezi despupra lui new game sv big grin fundita

| Lava a răspuns:

Deci tu ai un server de counter stike soruce si vrei sa-ti apara ca la cs 1.6 e simplu :-S :))) instalezi cs 1.6 iti recomand http://www.google.ro/......http?/url sau daca nu-ti merge

| yubireeterna explică:

Deci nu vreau sa mi se deschida cu comand promt vrea sa mi se deschida ca la counter strike 1.6 serveru plzzz

| yubireeterna explică:

Of da nu la asta ma refeream cand deschid serveru inainte sa intru in joc mi se deschide cu comand promt eu vreau sa mi se deschida ca la cs1.6 acolo chestia aia de unde puneai harta o schimbaay cu console nu sti cum trebuie?