| Stefanutzza2001 a întrebat:

Incerc sa iau jocuri de pe Google Play pe tableta si nu pot, m-am conectat si pe calculator si pe tableta cu acelasi cont si imi scrie : You don't have any devices. Imi cauta dispozitivele si nu imi gaseste nimic, am incercat de 100 de ori si tot nu merge.
Vreau raspunsuri cat mai amanuntite, DAU FUNDA :*

1 răspuns:
| Narcys21 a răspuns:

Problema este la tableta...pentru a descarca de pe Google Ply ai nevoie de Android Hoolap. Altfel, nu iti va merge.

Nu vei gasi niciodata un calculator pe care sa poti sa descarci de pe Google Play