| anonim_4396 a întrebat:

- Întrebare pentru cei ce joacă AION(free to play).

Am downloadat jocul de pe site-ul oficial - http://www.aionfreetoplay.com/website/download

l-am instalat, și mi-a apărut "start update".
După ce s-a încărcat timp de vreo jum. de ora - o ora așa, am dat start game și după ce se încarcă câteva secunde, îmi apare o eroare :

Initialize Error[1023]

Initialize Error
-- The system cannot find the path specified.

Care este motivul? Îmi doresc mult să joc jocul ăsta, și nu știu ce ar putea cauza aceasta eroare! PC-ul este nou, conexiunea la internet este de asemenea foarte bună, am și antivirus(ESET Smart Security 5), chiar nu știu, vă rog mult de tot să mă ajutați! :(

Deci, please help! Dau fundăăă! :o3

2 răspunsuri:
| ValyMha a răspuns:

Da-mi add la val3nteen96 si am sa te ajut happy

| Herysys a răspuns:

Da netu
nezi daca e bine conectat