| Cosminovici18 a întrebat:

Am o problema.deci nu pot instala programe si nu virusate.si cand incerc sa instalez programul imi spune,, The system cannot find the path specified,, de ce? Am Eset Nod32 Antivirus 4 si am dat o scanare sa vad daca am virusi. dar nu am.atunci care e problema? De ce nu merge?

Răspuns Câştigător
| omide a răspuns:

O problema cu registri de windows sau ceva in neregula cu HDD
foloseste Advanced Sistem Care care iti mai rezolva cate ceva
il gasesti pe http://download.RNT.ro la sectiunea Sistem

2 răspunsuri:
| ExiT1z a răspuns:

Pai in primul rand ia-ti avg 2012 ultima versiune de pe fillehippo
In al doilea rand lasa un reply cu programul sau programele pe care vrei sa le bagi si te pot ajuta!

| Cosminovici18 explică (pentru ExiT1z):

De exemplu...biliardul de pe game desire,keylogger,photoshop, teamviewer, photoscape etc