| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna TPU, ma joc GTA 4 insa am 4 intrebari legate de joc.

1. Este iarna in acest joc sa vina natural sau trebuie cod?
2. Este cimitir in acest joc sau nu? Nu ca am ceva cu cimitirele sau mortii insa imi place sa fie cat mai realistic un joc.
3. Care codul pentru bani?
4. Ce cod este pentru misiuni facute complet adica sa nu mai faci daca nu exista, e ok si asa jocul.

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

1.Din cate stiu eu, nu este, insa exista moduri pentru zapada si iarna in general, am jucat jocul acum mult timp si nu imi amintesc bine dar nu cred ca este iarna in joc.
2.Da exista cimitire si le poti vizita
3.GTA 4 nu are cod pentru bani dar exista hack-uri ca sa iti adaugi bani insa parerea mea este sa nu folosesti hack, povestea din gta-ul asta se axeaza strict pe treaba asta, banii, daca trisesi sa ai bani infiniti practic povestea jocului nu mai are valoare si e mult mai interesant sa faci bani jucand jocul, asta e parerea mea din nou dar poti sa faci cum vrei tu, primesti bani suficienti cand faci misiuni iar suma se mareste din ce in ce mai mult in timp ce avansezi in poveste, plus ca exista side mission unde furi masini pentru cineva si faci multi bani.
4.Nu exista cod ca sa dai skip la misiuni, insa toate misiunile din GTA 4 sunt usoare si interesante, e pacat sa dai skip fiindca pierzi esenta din povestea jocului.