| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Ma joc NFS Most Wanted Limited Edition si in joc vad o chestie mare de metal cu roti ce merge pe niste sine, aceste sine sunt in partea dreapta si stanga drumului cum se numesc? Si tin niste cutii din lemn in carg deasupra drumului. Cam asa arata : https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/......5503_o.jpg Sper sa va dati seama nu e asa clara poza da undeva la trenuri e plasata.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

In poza nu se observa nimic! dar stiu despre ce vorbesti happy Sunt macarale pe sine care descarca vagoanele de tren! happy

| aumih16 a răspuns:

Nu stiu exact! ce poate fi! cum se numesc! mai asteapta si alte raspunsuri!