| Dumitrache_Eduard_Alexandru_1981 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu o problema legata de un joc numit forza horizon 3 credeti ca ar marge pe un laptop de la Dell i3 windows 7?

Răspuns Câştigător
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Spune-ne si memoria ram, procesorul, hard-ul, placa video sa stim sigur daca te incadrezi in cerintele jocului, daca nu ne vei spune toate astea si tu instalezi acel joc si il deschizi s-ar putea sa ai imaginea neagra, spune-ne toata memoria si ce windows folosesti si pe cat bit

1 răspuns:
| SE3B a răspuns:

Click dreapta pe my computer, Properties, fa un ss si pune l pe https://imgur.com/
Sa stim daca iti merge sau nu