| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU mai stiti voi ca prin 2012-2013 cred si vreau sa sper exista un joc pe Facebook Barn Buddy cum sa fac sa il joc din nou? Stiu ca de pe Facebook a fost sters dar ma gandesc ca mai exista si alte modalitati prin care il pot accesa...

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Jocurile care au fost stric pentru Facebook si au fost sterse de acolo nu le mai gasesti nicaieri. Poti sa gasestii copii in schimb, dar jocul nu. Pentru ca majoritatea gamaplayului jocurilor ca asta se bazeaza pe cati prieteni ai, ce iti trimit ei, si prostii de astea. Cand tai partea asta, jocul ramane cam la jumate din valoarea pe care o avea si nu il mai joaca nimeni.