| Lauracrist a întrebat:

Mi-am facut de curand un nou cont pe facebook si de fiecare data cand intru pe pagina principala, toate postarile imi apar alandala (ex: acum o zi, acum 12 ore, acum 25 ore, acum 10 minute). Cum sa umblu la setari ca sa-mi arate postarile in ordine, de la cele mai recente pana la cele mai de demult? Chestia asta mi se intampla si pe calculator si pe telefon. Fundita happy

1 răspuns:
| Swayer a răspuns:

Buna! Nu ai cum sa schimbi ordinea... Iti apare asa deoarece poate un prieten a comentat la postarea lui... Apoi unul a dat like la o pagina... La o poza... Înțelegi tu! Sper că ți-am fost de ajutor. Funda?