| AndreYStaR a întrebat:

Mi-am instalat minecraft pe laptop si merge sacadat. Ce sa fac ca sa merarga mai bine, nu perfect dar macar mai bine? Am setarile video slow... si laptopul e de 4GB Ram, 300gb memorie, operare pe 32 biti, Intel(R) Celeron (R) 1, 60GHz...
Ce pot face? FUNDAAA REPEDE!

Răspuns Câştigător
| curaj1 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema dar mi-am dat seama cum se face : intra la optinuni la video seting si seteaza distanta de la far sau mediu la scurt sa depide dar idea este sa satezi sa nu vezi la departare. funda?