| DeeaDLove12 a întrebat:

Buna TPU nu imi mai merge facebook-ul [de acum cateva minute] scrie: Cont temporar indisponibil
Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes.

De ce? si cum as putea rezolva problema?

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Pentru ca ai intrat si ai iesit de prea multe ori si l-ai blocat. Asteapta 10 minute si dupa intra di nou. si pe viitor nu mai da atatea retry-uri

| yonicole a răspuns:

Asteapta putin. mie mi-l bloca si trebuia parcursi niste pasi.