| crysty1067 a întrebat:

O mica intrebare am si eu. Cine joaca Yu Gi Oh duel links?
La inceputul jocului te pune sa alegi intre Yugi si Kaiba, eu l-am ales pe Kaiba, dar dupa un timp ma pune sa fac misiuni cu Yugi sa iau caractere noi. Ce pot sa fac in legatura cu asta?

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Sa iti ridici fustele pana sus si sa o iei la fuga urland big grin

| Wr3nch a răspuns:

Nu ce sa faci. Asa e facut jocul si pana la urma o sa joci cu toti, ca vrei sau nu.

| crysty1067 explică:

Da, dar eu nu il am pe yugi si nu am cum sa. l iau ca sa fac misiuni cu el...