| sergiu25bc a întrebat:

Buna ziua la toata lumea.
Care are profil hi5, ca ma innebunesc niste prieteni, ei joaca 1 joc pe hi5 se cheama Mob Wars, intrebarea mea este cum se joaca acest joc, ca sincer habar nu am, care stie jocul si ma poate lamuri si pe mine cu 1 mesaj pm, cica sa invit prieteni in familie, eu habar nu am cum se joaca.
Multumesc pentru intelegere.Si am vazut acolo niste caractere adica personaje, ces cu acele personaje la inceputul jocului trebuie sa iti alegi 1 om sau 1 femeie.

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu stiu, habar nu am. Dar decat sa joci chestia ai mai degraba joci conquiztador.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am nivel 500 si fac mereu, deci e foarte tare jocul.La nivel mare devine mai frumoswinkingsi caracterele alea la inceput sunt uan din imaginile pe care o sa le ai tot jocul la avatar si nu se mia schimba niciodata.Deci,la acest joc trebuie sa faci misiuni si sa te lupti cu altii pentru bani si experienta.Joaca, e super tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super symbian_12_zuzu am coduri pentru joc asta mob wars

| Deeds a răspuns:

Am incercat si eu jocul ala nu mi-a placut dar prefer organised crime.