| Edyss10X a întrebat:

O sa apara jocul H1Z1 free pe steam? L-am auzit pe Codin ca va aparea free si sunt nedumerit... M-am uitat pe twitch la streamul lui si as dori sa joc impreuna cu el de asta intreb...Va aparea free?

Răspuns Câştigător
| Zazutuu a răspuns:

Da.Pe pagina lor de steam scrie ca odata ce se termina dezvoltarea si iese din early acces va deveni un joc free to play.Problema este ca nu stim cat va dura deoarece am mai avut parte de titluri in early acces care nu au reusit sa iasa din acesta.Sa luam DAYZ Standalone ca exemplu.De 2 ani este in dezvoltare dar nimic...H1Z1 oricum nu este grozav.