| Yasmine1999 a întrebat:

pana ieri imi mergeau toate jocurile pe tableta(Samsung galaxy tab 2).am aruncat o privire prin antivirus si am vazut ca aplucatia Adobe flash player are virusi, asa ca am dezinstalat-o. problema este ca de cand am sters-o nu mai merge nici un joc...iar azi am reinstalato si tot nu merge.Dau funda

1 răspuns:
| xFluing a răspuns:

Frate, astea cu antivirusurile pe android sunt teapa. Android e Linux si nu sunt virusi pentru linux, deci nu ai sanse sa fii virusat. E antivirusul prost, de aia.