| Ursuleţ25 a întrebat:

Scuza-ti daca nu am pus categoria potrivita happy. Intrebarea mea este, cum pot sa-mi descarc jocuri pentru un telefon cu android, ca de exemplu : candy crush saga, sau pou? Nu am m-ai facut asta. Ar fi prima data. Ca telefon am un Samsung chat 335, si scot jocuri usor. Va rog, sa ma ajutati. Am sa dau funda raspunsului care m-a si ajutat ( dupa ce am reusit sa il descarc in pc ). Si inca ceva : am incercat sa descarc iTunes, dar imi mi-e frica sa nu platesc, ca imi cere ip sau ceva de genu, ca sa pot sa descarc jocul. Mersii mult si astept raspunsurile voastre, care sper sa ma ajute. Sa aveti o zi buna happy.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

ITunes n-are treabă cu telefoanele cu Android - e dedicat Apple iPhone/iPad/iWhatever.
Pt. instalare aplicații (deci inclusiv jocuri) caută mătăluță prin aplicațiile originale magazinul GOOGLE Play. Click și... cauți acolo orice poftești, apoi install și gata!