| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

De ce nu merge sa descarc Candy crush saga si celelalte jocuri saga si temple run pe Samsung Galaxy Ace Gt- S8530i? am descarcat Flash Player-ul de pe Google Play de pe telefon dar vad ca degeaba...helpp, dau funda

7 răspunsuri:
| Skilline2012 a răspuns:

Si eu am tot Samsung Galaxy Ace. NU iti merg deoarece nu sunt compatibile cu acest telefon. Ca sa iti mearga trebuie sa il root-ezi si apoi sa ii dai overclock, dar iti asumi riscul tau (dupa root se pierde garantia si dupa overclock poti strica procesorul).
Uite aici tutorial pentru root:
http://life4gadgets.com/......o-pop-fit/

Pentru overclock cauti pe Magazin Play "overclock" si downloadeaza "Tegrak overclok". Asa iti vor merge aplicatiile acelea si multe altele. Bafta!

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru Skilline2012):

Alta solutie nu exista, nu? sad sad

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru Skilline2012):

Dar pot sa mi-l faca si cei de la garantie?

| Skilline2012 a răspuns (pentru Roxxetteeeeeeeeeee):

Incearca, dar sunt sigur ca ei o sa te indemne sa cumperi alt telefon.winking

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru Skilline2012):

Pai aveam de gand sa-mi cumpar altul laughing dar nu mai luam eu cat am dat pe el laughing tu ai patit ceva la el dupa root si overclock?

| Skilline2012 a răspuns (pentru Roxxetteeeeeeeeeee):

Mie imi merg toate jocurile acumwinking Decat ca se supra-incinge dupa vreo' 2 ore si se opreste

| Sfirnaciuc_Doinita_1971 a răspuns:

Nu pot sa descarc candy crush