| Petrişor_Ionuţ_2000 a întrebat:

Buna Tpu.Stie cineva un joc mai vechi in care era era un luptator si se batea in tot felul de locuri,trei exemple:undeva cand era iarna, intr-o barca in care te luptai cu scheleti, intr-un templu in care erau baltaguri imense si trebuia sa te feresti de ele...Si scopul jocului era sa salvezi o maimuta care era blocata intr-un globulet fiindca luptatorului ii era prieten,si maimuta se blocase deoarece nu a fost atenta,el avea o harta in care trebuia sa ajunga intr-un templu,insa era o capcana si cum era maimuta agitata s-a dus repede si se blocase acolo(adica in glob).Ok,v-am povestit mai mult pentru ca poate va vine in minte si chiar as vrea sa stiu cum se numeste! Va rog, cei ce stiti, spuneti-mi! Il aveam cand eram mic intr-un CD insa sora mea l-a stricat si l-am pierdut

3 răspunsuri:
| BastyFCRB a răspuns:

Hercule poate

| Petrişor_Ionuţ_2000 explică (pentru BastyFCRB):

Nu-i jocul ala, nici macar nu este vreo maimuta in hercule laughing).Dar oricum mersi de raspuns

| Iuli493 a răspuns:

Salut ai găsit jocul,? Dacă da te rog sa îmi spui și mie cum se numește