| 01Bebe a întrebat:

Unde cade fms la Metin2.ro?

Răspuns Câştigător
| GIGN a răspuns:

Buna.La bruatalii Salbatici au lvl 42 si se afla in valea seryong(ceva de genu) mai precis la orci.Trebuie sa ai lvl 25-35 sa iti pice usor iar de la 35-50 sus pica foarte foarte greu daca dai doar cu o arma dmg mic sau cu pumnul

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna betty.Fms la metin2 ro cade la Arcasi brutali si la Gerelul salbatic.Cade cam greu. Sper sa ai noroc sa iti cada.Baftahappy

| Niros19 a răspuns:

Buna sunt expert metin iti cade la generalii brutali poate sa iti cada si la salbatici dar mult mai usor iti cade in mapa orcilor trebuie doar sa stii unde ii gasesti

| dany_2098 a răspuns:

Pai parca cad la orci sut de lv 39 40 50 da e greu