| IlegalSmile a întrebat:

Metin2! Unde cade rib si bless?

48 răspunsuri:
| SiLvEr1337 a răspuns:

Rib de la 25-35 arhani, bless cade de la lv 50 la mobi de lv tau.

| madalintzu a răspuns:

Rib cade la arhani si bless pica la pietre metin2 de 50 55 etc pls funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde cade scutu de lvl 41?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La arhani ribu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi sunteti prosti o sugetzi daca pica bless la eso ma inpusk rolling on the floor blessu nu cade wa ori iti pica din cufar ori il cumperi ori il iei de pe net cu jetoane, prosti va mai facut mama voastra happy

| CarmenElenaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Idiotule bless mia picat la bo si mia picat si in V2 laughing) noob esti macar numai vorbi

| LoveHHHHH a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci iti sugerez sa te impusti...am lv 53 si la mt de 45 mi-au picat 2 bless-uri dar tu care ai lv 20 nu are cum sa iti pice bless nicaieri inafr de cufere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anutza rib cade la arhanii de la ESO
Bless mie mi-a cazut din cufar com. clar-de-luna si grija ca poate ies monstri din cufaru ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall ribu cade de la escoterici; in valea seungriong insula de jos partea stanga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate cineva sa faca un print cu locul unde pica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rib cade si la arcasi brutali sau la generali ^_^ bles in temlu sau in DT

| fulgerul2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma rib cade la arhani in valea orcilor la generali pica fms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anutza ribu pica la arahani dar... trebuie sa stai ceva... ar fms pica la spegialisti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba La unu i-a cazut blessu cand facea lure la BO ( mapa orcilor langa templu ) Iar ribu cade la esoterici ( arahani )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prosti mai sunteti bless cade in cufere sau il iei de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai boule bless cade la orci negri de la lv 50 nu cum zici u ca poti doar sal cumeri sau din cufere u esti prost de puti mai bine taci dracu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rib arhani fanatici...

bless de la 52 pica la diferiti monstri... muntele sohan...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rib cade la arahani si bless in turnul demonilor (peste lv 50)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care la arhani ma frate nu stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ribul cade la esoterici in mapa orcilor in insula din stanga jos de la intrare in V3 (grota exilului) iar bless(pergament binecuvantat) pica aproape la orice mob de la lvl 50+ se poate cumpara de pe forum shopuri sau cad in cufere aurii si nu va mai contraziceti ca prostii am ff multa experienta (UITATIVA IN CLASAMENT LA SERVERU PEGASUS LA adriaus15 LVL 70 SI SUNT IN CONTINUA CRESTERE)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la orci si sunt ceva arcasi de la amazoane omoarai si poate care fsm sau rib si ples care la lazi de aur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un cod care inainte sa te lupti cu arhani si il scrii si sa iti cada rib?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ribul cade la esso dar bless nuh daca, cade undevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu mod :
fa-ti cont pe metin2 heart si acolo gasesti bless si in desert
rib gasesti de la lvl 28 la arahani daca stai vreo juma de ora
iar fms cade la specialisti omori vreo 5 si ai fms big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

bless dupa lvl 50

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rib cade la arhani si bless in templu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rib cade la esoterici si bless cade la metine de lv 80+

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce va mai face anonim se pisha pe voi nu aveti ce comenta ij fata luismugsmug gg men

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ribu cade le esso sau in templu da rar blessu cade la orci rar in dt in v1 si v2 acolo iti pica bless de la lvl 50 pana la lvl 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La id asta pica : yo_ionutz94

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall, anutza rib-ul mai pica in tinutul waryong dar trebuie sa ai lvl 16... 20 si de la ursi, tigri...credema mia picat dar greu ca am fost cu razboinika de lvl 30winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loameati belita la scuturat! cu rib/bless/fms de buti ce sunteti. apucariva de cs1.6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma dar la ce monstri cade ribu