| Pisicutayna a întrebat:

Buna TPU! Vreau jocuri gen pandanda,club penguin, Transformice si care sa fie online! Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
67 răspunsuri:
| Pisicutayna explică (pentru starangel):

Mersi starangel e posibil sa fi castigator!

| daryus2221 a răspuns (pentru Pisicutayna):

Auzi la el e posibil sa fie castigator laughing) pe langa ca tio dat multe jocuri e singurul raspuns deci... laughing

| AlleAllexandra1 a răspuns:

Este un joc fix ca transformice acesta se numeste transfortroll

| Pisicutayna explică (pentru AlleAllexandra1):

Este super tare! As vrea sa-ti dau funda! ITI DAU VOT! Si o prietena de-a mea iti multumeste! Multumim muuuuuuuuuuuult!

| AlleAllexandra1 a răspuns:

Nu aveti pentru ce

| maxilimian a răspuns:

Si eu joc transfortroll alexandra_criss_1996 cum te cheama in transfortroll?

| Pisicutayna explică (pentru maxilimian):

Pe mine ma cheama Kittymouse

| Dan_Andreea_1998 a răspuns (pentru daryus2221):

Du-te ma vezi-ti de treaba
:@

| daryus2221 a răspuns (pentru Dan_Andreea_1998):

Daca nu pot? straight face sa imi vad de treaba mea...

| stefyr10as a răspuns:

Transfortroll

| ClauClaudiu1933 a răspuns:

Este jocul Aventure Qwuest Word si dungeon blitz si ultimate penguin este mai smecher ca club penguin la asta esti membru din prima si iti da 500000 bani si iti iei ce vrei

| Pisicutayna explică (pentru ClauClaudiu1933):

Buna! Imi poti da un link la Ultimate Penguin?
Merci!

| Sergiu233 a răspuns (pentru daryus2221):

Animal jam

| Teodorina21 a răspuns:

Hey, stiu eu ceva...
play.penguinoasis.com
www.panfu.com
play.cpyourserver.com
www.webkinz.com
pengable.com
(Sper ca te-am ajutat!)

| AlexSibiu203 a răspuns:

Le gasesti pe www.jocurialese.ro

| AlexCool17 a răspuns:

Ultimate penguin
Site:
http://ultimatepenguin.me/
E super jocu!

| AlleAllexandra1 a răspuns (pentru maxilimian):

Ma cheama Alexandralle

| AndreiDJ a răspuns:

Sunt multe "jovuri gen pandanda, club penguin, Transformice si care sa fie online" de ex:
Transformika - Iti da de inceput 100000 de branza si capsuni gretis si nu trebuie sa dai nici un leu.
Dino Storm - e sa calaresti dinozauri si cu timpul iti avansezi ""LVL
Poti sa mai iei multe jocuri asemanatoare sau nu de pe acest site : http://www.miniclip.com/games/genre-2/multiplayer/en/ toate jocurile de pe site sunt multiplayeri!

| rares11 a răspuns (pentru starangel):

Eu joc acum webosaurs

| razvan50 a răspuns (pentru AlleAllexandra1):

Eu dau jocul panfu si club penguin si chimpoo si bin weevilz si eu ma cem an realitate sand razvan

| sims3love a răspuns:

Ledformice

| Mihalache_Mariuca_1998 a răspuns:

Pai poti sa cauti imvu de exemplu

| Nede_Alex_1994 a răspuns:

De gen Cp sau Pandanda nu știu, da stiu o groaza de TFM-uri PrivateServer:Transfortroll, Transformika, Micebook, Ledformice etc.

| hun a răspuns:

Http://beta.ipandanda.net/
e pandanda free member nu glumesc

| Sasha41511 a răspuns:

Eu stiu un joc super taree! Se numeste SmallWorlds incearca-l si sa vezi ca e mai bun decat toate ai o lume virtuala minunata daca iti faci cont sa imi zici casa te mai invat cheastii

| Pisicutayna explică (pentru Sasha41511):

Il stiu si e SUPER

| Chymy a răspuns (pentru Sasha41511):

Mie nu imi emrge sa imi fa cont

| Chymy a răspuns:

Buna imi daqti si mie joculs a imi fac cont : pandadam

| Deaconu_Alexandru_1996 a răspuns:

Ar mai fi si Aventure Qest Wrold

| Deaconu_Alexandru_1996 a răspuns:

Sau ledformice micePS