| Pisicutayna a întrebat:

Buna TPU! Vreau jocuri gen pandanda,club penguin, Transformice si care sa fie online! Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Pisicutayna explică (pentru starangel):

Mersi starangel e posibil sa fi castigator!

| daryus2221 a răspuns (pentru Pisicutayna):

Auzi la el e posibil sa fie castigator laughing) pe langa ca tio dat multe jocuri e singurul raspuns deci... laughing

| Dan_Andreea_1998 a răspuns (pentru daryus2221):

Du-te ma vezi-ti de treaba
:@

| daryus2221 a răspuns (pentru Dan_Andreea_1998):

Daca nu pot? straight face sa imi vad de treaba mea...

| Sergiu233 a răspuns (pentru daryus2221):

Animal jam

| rares11 a răspuns (pentru starangel):

Eu joc acum webosaurs

| sexymen a răspuns (pentru rares11):

Nu mai merge si nu stiu dc ca dau la log in apoi select a server si apoi nimic si nici nu se mai incarca

| Irimies_Ayana_1995 a răspuns (pentru starangel):

Bravo tie!

| Ra_Tkd_1990 a răspuns (pentru starangel):

Mersi mult

67 răspunsuri:
| stefyr10as a răspuns:

Transfortroll

| Deaconu_Alexandru_1996 a răspuns:

Ar mai fi si Aventure Qest Wrold

| Deaconu_Alexandru_1996 a răspuns:

Sau ledformice micePS

| iuss12345 a răspuns:

Animal Jam
E cel mai tare joc de genul asta

| AndreiDJ a răspuns:

Sunt multe "jovuri gen pandanda, club penguin, Transformice si care sa fie online" de ex:
Transformika - Iti da de inceput 100000 de branza si capsuni gretis si nu trebuie sa dai nici un leu.
Dino Storm - e sa calaresti dinozauri si cu timpul iti avansezi ""LVL
Poti sa mai iei multe jocuri asemanatoare sau nu de pe acest site : http://www.miniclip.com/games/genre-2/multiplayer/en/ toate jocurile de pe site sunt multiplayeri!

| AlexCool17 a răspuns:

Ultimate penguin
Site:
http://ultimatepenguin.me/
E super jocu!

| dmdmkk2 a răspuns:

Tinkatolli
Aici iti potiface cont pe tinkatolli:http://www.tinkatolli.com/signup/
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Binweevils
Aici iti poti face cont pe binweevils:http://play.binweevils.com/registerAds.php
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bouboum
Aici iti poti face cont pe bouboum:http://bouboum.atelier801.com
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

| AlleAllexandra1 a răspuns:

Este un joc fix ca transformice acesta se numeste transfortroll

| Pisicutayna explică (pentru AlleAllexandra1):

Este super tare! As vrea sa-ti dau funda! ITI DAU VOT! Si o prietena de-a mea iti multumeste! Multumim muuuuuuuuuuuult!

| Iulian_cocheor_1993 a răspuns (pentru AlleAllexandra1):

Pe mine nu stiu ce are dar nu ma lasa sa-l joc! imi zici tu ce are?

| EkyBlayn199999 a răspuns (pentru AlleAllexandra1):

Nu sunt blanurile la fel.

| AlleAllexandra1 a răspuns:

Nu aveti pentru ce

| razvan50 a răspuns (pentru AlleAllexandra1):

Eu dau jocul panfu si club penguin si chimpoo si bin weevilz si eu ma cem an realitate sand razvan

| xDianaXD a răspuns:

Imvu

| Sasha41511 a răspuns:

Eu stiu un joc super taree! Se numeste SmallWorlds incearca-l si sa vezi ca e mai bun decat toate ai o lume virtuala minunata daca iti faci cont sa imi zici casa te mai invat cheastii

| Pisicutayna explică (pentru Sasha41511):

Il stiu si e SUPER

| Chymy a răspuns (pentru Sasha41511):

Mie nu imi emrge sa imi fa cont

| cezara30 a răspuns:

FANTAGE! cauta pe google si il vei gasi! crede-ma e un super joc foarte asemanator cu pandanda eu le joc pe amandoua si nu vad foarte mari diferente! Incearca-l! http://play.fantage.com/......login.html

| sims3love a răspuns:

Ledformice

| NarcisLupu a răspuns:

Viomice

| Vultur_Alexandra_1998 a răspuns:

Farmerama zoomumba skyramma

| adrianscumpul a răspuns:

Club pinguin ultimate pinguin oasis pinguin atlantic pinguin la atlantic pinguin esti deja member

| adrianscumpul a răspuns:

Pai sunt:smallworlds,chobots,chimpoo,herotopia,secret builder,weeworld,gardenparty,franktown,bin,weevils,petpetpark,freeralms,wewaii,ultimate naruto,naruto saga,tinkatolly,hero up,hero smach, dino storm, atlantic pinguin, animal jam, dragon flabe, cpps.com,maid marian,monkey quest,transforstar,micemania,micemaria,cfm,firstmice,heromice,supersecret,fantage,ourworl, second life, woozworld, panfu, club marian, bearville. La unele iti trebuie java. Funda?

| cinchi244 a răspuns:

Ce zici de spark city world, bearvile, secret builders, fantage, animal jam.

| maxilimian a răspuns:

Si eu joc transfortroll alexandra_criss_1996 cum te cheama in transfortroll?

| Pisicutayna explică (pentru maxilimian):

Pe mine ma cheama Kittymouse

| AlleAllexandra1 a răspuns (pentru maxilimian):

Ma cheama Alexandralle

| AlexSibiu203 a răspuns:

Le gasesti pe www.jocurialese.ro

| Teodorina21 a răspuns:

Hey, stiu eu ceva...
play.penguinoasis.com
www.panfu.com
play.cpyourserver.com
www.webkinz.com
pengable.com
(Sper ca te-am ajutat!)

| Samson_Vasile_1974 a răspuns:

Animal jam

| Andrei81108 a răspuns:

Poti gasi multe jocuri pe www.miniclip.ro

| Mihalache_Mariuca_1998 a răspuns:

Pai poti sa cauti imvu de exemplu

| Patrascu_Nicole_1992 a răspuns:

Freepenguin (club pengui dar esti member pe gratis)

| Suraj_Hurmuz_1976 a răspuns:

Nu stiu

| iulia172 a răspuns:

Pai uitate pe miniclip.ro si o sa gasesti multe jocuri de genul asta