| Ionutz_Alex_1997 a întrebat:

vreau sa stiu daca este bine sa las calculatorul pe sleep sau sa il inchid, mia imi este mai usor sa il las pe sleep dar vreau sa stiu daca este bine ce fac.

3 răspunsuri:
| rtegfe a răspuns:

Pai uite:1. daca ai un calculator mai slabut e mai bine daca il opresti...
2. daca ai un pc mai nou atunci lasa-l linistit pe sleep oh go on

| Ovydiw a răspuns:

Pai da cu sleep consuma foarte putin...
Ori daca e inchis ori daca e sleep e cam tot una...asa ca e mai bine daca folosesti PC mult timp ca sa il lasi pe sleep,,,!
Bafta!

| octavi a răspuns:

Pe sleep il lasi daca ai treaba si nu vrei sa il stingi.