| cυρcαкє a întrebat:

Vreau sa stiu si eu un server privat mt2 PvP(nu hammer mt2 sau new world) care sa aiba iteme de level mare care costa cativa yang (foarte putini sau chiar gratis)si la inceput sa te dea de la un level mai mare. Voi da FUNDA la cel mai misto server privat PvP!

1 răspuns:
| filip1994 a răspuns:

Fii atent! Ai incercat metin2 gx? Ei ine incepi de la lv 1 dar, de exemplu, faci o misiune si te trece pana la nivelul 40! Efoarte tare. Icearca-l. www.metin2gx.ro