| Hellllsy a întrebat:

Buna :* vreau server de mt2! (privat) si sa fie misto... ceva in genu lu Hammer Mt2! (funda ) Ms! :*

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pai cele mai misto de cand joc eu metin, au fost mondialmt2, server privat francez, si care dupa parerea mea este CEL mai bun. si pe locul 2 ar fi adventure metin2 server privat spaniol, si la fel si el, foarte misto.
Aaa, si ambele sunt FARA hamachi happy funda?

| Tadic a răspuns:

Poi.daca vr servere de mt2 priv...cauta pe 4metin sau top 100

Eu ti-as recomanda Mondial, Fun. da uite siteul cu mt2.
http://www.e-joc.info/category/metin-2/

Funda?

| OriGinal_4501 a răspuns:

Pai sunt multe itit dau cateva cele mai faine fii atent ca un soim ca un soim:
1)Metin2 Guabina tot+9 magazin multe multe
2)Mondial Mt2 Coool iti da level 15 salbatici in 1 zii ai facut 90 si
3) new world 3 E german aici ai ceva nu mult de munca pe restungan sau ceva de genu ca is multe servere cu dropuri diferite faci pe restungan 54 la cainilaughing
4)Candy Longjiu tare si asta rapid levelu

Sperca am ajutat cu ceva daca vrei funda? sau vot? sau amandoua? rolling on the floor)