| Ciobanu_Gabi_1990 a întrebat:

Buna ziua ce placa video imi recomandati pentru placa asta de baza? http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2 554#ov

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Un buget ar fi mai k.

| StefanCM a răspuns:

Zii tot sistemul ca sa fie oarecum echilibrat

| Ciobanu_Gabi_1990 explică (pentru StefanCM):

8 GB ram, procesor 3.4 GHZ, buget 6-10 milioane

| StefanCM a răspuns (pentru Ciobanu_Gabi_1990):

Tinand cont ca la memoria ram iti permite doar 800 Mhz frecventa maxima, eu zic sa schimbi placa de baza cu ceva din generatia de acum. parerea mea. nu se merita sa bagi o placa video de 9-10 milioane intr-un sistem cu 8gb ram de frecventa 800. daca era 1600 sau macar 1333 da, era ok. insa asa nu