| holyshit989 a întrebat:

recent am instalat jocul Grand Theft Auto: San Andreas si la a2-a misiune (ma refer la misiunea Ryder), personajul Ryder te duce la o frizerie pentru a iti face parul, nimic neobisnuit pana acum nu? Pai dupa ce a terminat frizerul sa iti faca parul trebuie sa apesi pe tasta "RETURN" de pe tastatura pentru a putea iesi din meniu, DAR eu nu gasesc nici unde pe tastatura tasta "RETURN", e cumva o comanda pe tastatura? Sau e o tasta obisnuita pe care eu nu o am? (cred ca ar trebui sa fie de mentionat ca ma jucam Grand Theft Auto: San Andreas de pe laptop).

Răspuns Câştigător
| RaveNSaD a răspuns:

Cand iti faci parul trebuie sa apesi space ca sa selectezi ce frizura vrei si enter cand dai cancel/back. Iar return este de obicei tasta ESC (ESCAPE) sau poti dupa ce ai selectat frizura sa apesi de multe ori enter.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Incearca Enter

| holyshit989 explică (pentru Wr3nch):

Nu merge