| Roelly202 a întrebat:

Cam cate jocuri incap intr-un ssd de 500 gb?
Dar 1 tb?
Jocuri precum cs go, gta 5, mai noi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabe sanse sa iti ocupi timpul in paralel cu atatea jocuri cate incap pe un SSD de 500 gb. Cred ca asta e varianta mai buna, 1 tb mi se pare prea mult pentru un ssd, dar mai am si un hdd de 2 tb plin de filme, deci... faci cum crezi big grin

| Anonimat10 a răspuns:

Eu am ocupat un hdd de 500gb de xbox cu gta v forza horizon 4 si motorsport 7 nfs 2015 nhl 19 warface burnout paradise brawhalla cod infinite warfare cam atat

| j1NNNx a răspuns:

Pai fiecare joc are dimensiunea lui, nu iti poate raspunde nimeni la intrebarea ta.
jocurile mai noi ocupa mai multe resurse, asta e clar