| golem2345543 a întrebat:

In renumitul pc de gaming RAPTOR5 cate jocuri incap in el? Adica incap jocurile urmatoare?
FORTNITE+PUBG+GTA5+CSGO
toate aceste jocuri incap in RAPTOR5?
DAU FUNDA GARANTAT. RASPUNS URGENT!

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Are 1TB Memorie, bineinteles ca iti incap toate alea plus inca vreo 20.
Are si SSD de numai 128GB, aici trebuie sa instalezi windows'ul, probabil vreo 20 GB ( Win10 ) si iti mai raman 110 sa zicem, GTA 5 ultima data cand l-am jucat avea 70 GB, Cs: GO vreo 10 GB, PUBG 30 GB? Nu sunt sigur si Fortnite 20GB? Deci clar nu-ti incap toate.

5 răspunsuri:
| EusebiuPWN a răspuns:

Bineinteles. Are un hdd de 1TB si un Ssd 128 gb.
Insa in 400 de lei iesi mai bine cu o configuratie custom.