| eVokes a întrebat:

Cand dau 2 de click pe metin2.ro imi apare o eroare cand se incarca "fisierul nu a putut fi descarcat (URL_m2_1211_14269/crclist Error Code 0 Status 404)".
Stie cineva ce pot face?
Am reinstalat metinul in alt folder, dar face tot asa.

1 răspuns:
| Metin2Hidra a răspuns:

Uite si eu am patit la fel fi atent dezinstaleaza toate metinurile din pc si intra pe site ofilcial metin2 ro si downloadeaza cu chiar daca ai instal in pc degeaba stergel si ia-l dupa site cum am spus daca nu merge baga id talent_name acum funda plzz